Redan anmälda Dag och Natt


Betalningsinformationen senast uppdaterad 1 oktober 2021.

Löpning Natt, 1 oktober

Namn Klubb Betalning mottagen
Felicia OlssonIK RexJa
Fredrik NorlingJa
Sofia GåvstenUppsala LKJa
Johan AnderssonForkarby Snickeri & Entrepenad ABJa
Lottie GlanseliusForkarby Snickeri & Entreprenad AB Ja
Joel NyholmForkarby Snickeri & Entreprenad ABJa
Fredrik BjörkIK RexJa
Per EklundIK RexJa
Martin StålbergKFUM Uppsala Survival IFJa
Karin ArturssonUppsala LKJa
Sara JonssonJärfälla OKJa
Henning LindqvistIK RexJa
Hedvig LindqvistIK RexJa
Pär LindqvistIK RexJa
Magnus BjörkIK RexJa
Martin AnderssonIK RexJa
Kristian TufvessonIK RexJa
Mikael PerssonHemlingby LöparKlubb GävleJa
Anders LindahlUppsala LKJa
Torbjörn DjerfIK RexJa
Patrik PerssonBjörklinge SOKJa
Gunilla AxelssonUppsala LKJa
Ida Pihl SkogUppsala LKJa
Anders BoströmOK LinnéJa
Per BerglöfRejlers IFJa
Oskar LöfströmMånkarbo IFJa
Staffan LöfströmMånkarbo IFJa
Jimmy GustafssonJa
Martina KouriJa
Antal anmälda: 29

MTB Natt, 1 varv, 1 oktober

Namn Klubb Betalning mottagen
Axel BorellIK RexJa
Nellie WesterIK RexJa
Linus WesterIK RexJa
Julius EklundIK RexJa
Harald LindqvistIK RexJa
Elias EklundIK RexJa
Nils SjögrenIK RexJa
Mikael HörnerTierp CKJa
Johan SalbergJa
Elliot SalbergJa
Adam GlöersenSwerockJa
David RozenbeekSwerockJa
Albin LarssonIK RexJa
Antal anmälda: 13

MTB Natt, 3 varv, 1 oktober

Namn Klubb Betalning mottagen
Anders WallIfk d/öJa
Tobias ErikssonCk uniJa
Rasmus PerssonIK RexJa
Oscar PerssonIK RexJa
Philip ÅkermanJa
Finn SjöbergJa
Filip BorellIK RexJa
Peter AnderssonJa
Jörgen SvarvareHIQ sports clubJa
Tomas WallinEnköpings ckJa
Rickard FreijKnivsta CKJa
Jerker AxlundIK RexJa
Daniel AnderssonMelins Cykel & Sport / Tierp CKJa
bengt NilssonJa
Anders LindbomJa
Lars JonssonJärfälla CKJa
Martin NilssonJa
Viktor TegelbergTierp CKJa
Marcus HolkedahlKnivsta ckJa
David AfzeliusEqualis ifJa
Håkan LundJa
Peder AlkellCKUNIJa
Theo AlkellCKUNIJa
Bo JonssonJa
Love SörmanSMK Uppsala BMXJa
Patrik FranzénÖstra Aros CK/Cykelhuset UVJa
Frank KvameCk uniJa
Antal anmälda: 27

Löpning Dag 3 oktober

Namn Klubb Betalning mottagen
Felicia OlssonIK RexJa
Anna DahlströmJa
Marcus BillgertJa
Alexander FrammingÖstra Aros ckJa
Patrik KällIK RexJa
Fredrik AlmJa
Mathilda OgdenNej
Fredrik BjörkIK RexJa
Martin StålbergKFUM Uppsala Survival IFJa
Anton WaldenvikJa
Martin KypengrenJa
Simon ÅströmTärnsjö IFJa
Harald LindqvistIK RexJa
Sara MelinMelins Cykel & SportJa
Anton Rosén SimonssonJa
Nadine Lindgren WallOckelbo SKJa
Kristian TufvessonIK RexJa
Lotta OttossonUppsala LKJa
Ingrid WissmanIK RexJa
Elin LindTierps SOKJa
Robert BergmanIK RexJa
Milica PlavsicJa
Anders BoströmOK LinnéJa
Johnny EricssonJa
Oskar LöfströmMånkarbo IFJa
Staffan LöfströmMånkarbo IFJa
Antal anmälda: 26

MTB Dag, 1 varv, 3 oktober

Namn Klubb Betalning mottagen
Axel BorellIK RexJa
Alexander/Alexandra HedbomTierps CykelklubbJa
Nellie WesterIK RexJa
Albin TegelbergTierp CKJa
Olivia DürénIK RexJa
Elvira DürénIK RexJa
Amanda PerssonIK RexJa
Roger HolmquistJa
Linus WesterIK RexJa
Conny HaglundTierp CKJa
Antal anmälda: 10

MTB Dag, 3 varv, 3 oktober

Namn Klubb Betalning mottagen
Henri SandgrenHiq SportsclubJa
Alexander FrammingÖstra Aros ckJa
Robert RönnBälinge IFNej
Fredrik ThyseliusJa
Filip BorellIK RexJa
Jörgen SvarvareHIQ sports clubJa
Unni VesterlundJa
Fredrik SundhJa
Oliver SaundersJa
Daniel WallénÖstra Aros CKJa
Jennie SölvbergTeam ElgetosJa
Tomas WallinEnköpings ckJa
Elis MårtenssonBollnäs ckJa
Derek YoungBollnäs ckJa
Daniel AnderssonMelins Cykel & Sport / Tierp CKJa
Emilie YoungÖstra Aros CKJa
Anders ForsbergJa
Henning LindqvistIK RexJa
Hedvig LindqvistIK RexJa
Tim JonssonJa
Rasmus JonssonJa
Caroline GilleVittinge MTBJa
Anders FriskCk uniJa
Maria FriskCk uniJa
Tore PalmqvistKnivsta CykelklubbJa
Olivia PalmqvistKnivsta CykelklubbJa
Leonard LinälvBollnäs CykelklubbJa
Peder AlkellCKUNIJa
Theo AlkellCKUNIJa
Christine StrömbomBjörklinge sportföreningJa
Rasmus PerssonIK RexJa
Oscar PerssonIK RexJa
Patrik FranzénÖstra Aros CK/Cykelhuset UVJa
Christine BjörkJa
Thomas WåhlstedtÖrbyhus MTBJa
Emil BrodénÖstervåla IFJa
richard youngöstra aros ckJa
David AlmlöfJa
Mattias SahlholmStavby CkNej
Håkan GelinCk stabilJa
Linus GilleVittinge MTBJa
Richard HedmanJa
Konny LundqvistJa
Johan ErikssonHedmans El IFJa
Per BerglöfRejlers IFJa
Antal anmälda: 45