Redan anmälda Ottarsloppet Höst


Betalningsinformationen senast uppdaterad 30 september 2022.

Löpning Natt, 30 september

Namn Klubb Betalning mottagen
Christina EklundIK RexJa
Sandra LundRunacademy IFJa
Felicia OlssonIK RexJa
Oscar PerssonIK RexJa
Elias EklundIK RexJa
Tony BackDalaportens OLJa
Frida SundelinJa
John SanchezRunacademy IFNej
Inger LarssonJa
Jan LarssonJa
Kristian TufvessonIK RexJa
Ingrid WissmanIK RexJa
Erika RundlöfJa
Filip TirenAlunda IBFJa
Mikael OlssonJa
Lisa ArmandtJa
Madara Gelsberga- SokolovaJa
Patrik PerssonBjörklinge SOKJa
Daniel LundbergJa
Isak BerggrenGävle OKJa
Ronnie BranteströmIK RexJa
Oskar LöfströmMånkarbo IFJa
Annika BillstamOK LinnéJa
Anders BoströmOK LinnéJa
Daniel KäckJa
Tobias AlmBälinge IFJa
Antal anmälda: 26

MTB Natt, 1 varv, 30 september

Namn Klubb Betalning mottagen
Axel BorellIK RexJa
Elvira DürénIK RexJa
Olivia DürénIK RexJa
Niklas DürénIK RexJa
Elliot SalbergIK RexJa
Johan SalbergJa
Mats DürénJa
Harald LindqvistIK RexJa
Nellie WesterIK RexJa
Linus WesterIK RexJa
Albin LarssonIK RexJa
Mikael HörnerTierp CKJa
William HörnerTierp CKJa
Hedvig LindqvistIK RexJa
Elsa AlexanderssonIK RexJa
Antal anmälda: 15

MTB Natt, 3 varv, 30 september

Namn Klubb Betalning mottagen
Viktor TegelbergTIerp CKJa
Björn ReleforsSvenska ÖlfrämjandetJa
Oscar PerssonIK RexJa
Henri SandgrenIK RexJa
Rasmus PerssonIK RexJa
Julius EklundIK RexJa
Håkan LundJa
Filip BorellIK RexJa
Henning LindqvistIK RexJa
David AfzeliusEqualis IFJa
Freddie AnderssonMånkarbo IFJa
Jörgen SvarvareJa
Andreas KällströmCK StabilJa
Mattias JohanssonUeifJa
Johan EnglundVattholmaJa
Johan TirenUeif MtbJa
Jimmy AveholtMånkarbo IF cykelJa
Johan DahlIK RexJa
Anders VestmanJa
Anders GruvmanTierps CykelklubbJa
Hampus RinneIK RexJa
Imants SokolovsJa
Pär LindqvistIK RexJa
Leif KarlssonBälinge IFJa
Mattias Berggrenstorviks ifJa
Alex GreisStorviks IFJa
Anders WallIfk d/öJa
Johan KullsandIK RexJa
Staffan LöfströmMånkarbo IFJa
Oliver HolmbergIK RexJa
Camilla ClarksonWomens BikeJoyJa
Kim HanssonStorvik ifJa
Antal anmälda: 32

Löpning Dag 2 oktober

Namn Klubb Betalning mottagen
Patrik KällIK RexJa
Christina EklundIK RexJa
Sandra LundRunacademy IFJa
Felicia OlssonIK RexJa
John SanchezRunacademy IFNej
Helena ErikssonJa
Henning LindqvistIK RexJa
Harald LindqvistIK RexJa
Kristian TufvessonIK RexJa
Ingrid WissmanIK RexJa
Oscar StenhammarIK RexJa
Ida JanssonHäverödal skJa
Lisa ArmandtJa
Mats JanssonStorvreta IKJa
Staffan LöfströmMånkarbo IFJa
Oskar LöfströmMånkarbo IFJa
Anna LagerJa
Derek YoungJa
Elsa AlexanderssonIK RexJa
Amanda PerssonIK RexJa
Måns CarlénIK RexJa
Rosalie EngbergJa
Adam Strömme MattssonNej
Antal anmälda: 23

MTB Dag, 1 varv, 2 oktober

Namn Klubb Betalning mottagen
Axel BorellIK RexJa
Olivia DürénIK RexJa
Nellie WesterIK RexJa
Linus WesterIK RexJa
Melker BrodénÖstervåla IFJa
Harry BrodénÖstervåla IFJa
Moa SjöströmJa
Wilhelm SkjöldebrandJa
Amanda PerssonIK RexJa
Robin PetersenIK-RexJa
Antal anmälda: 10

MTB Dag, 3 varv, 2 oktober

Namn Klubb Betalning mottagen
Alexandra/Alexander HedbomWomens Bikejoy, Tierps CykelklubbJa
Henri SandgrenIK RexJa
Julius EklundIK RexJa
Andreas BergmanJa
Unni VesterlundJa
Tobias SchneiderEnköpings cykelklubbJa
Filip BorellIK RexJa
Roger HolmquistHäverödals SKJa
Niklas DürénIK RexJa
Mats DürénJa
Angus ScholtzJa
Göran KarlssonKnivsta CKJa
Emil BrodénÖstervåla IFJa
Jörgen SvarvareJa
Hampus RinneIK RexJa
Kari ElfvengrenJa
Matts AsplundCK StabilJa
Daniel LundbergJa
Hedvig LindqvistIK RexJa
Mattias Berggrenstorviks ifJa
Alex GreisStorviks IFJa
Peder AlkellCKUNIJa
Theo AlkellCKUNIJa
Håkan JohnssonSMACKJa
Mattias LagerCK UniJa
Oscar PerssonIK RexJa
Patrik FranzénÖstra Aros CK/ Cykelhuset UVJa
Camilla ClarksonWomens BikeJoyJa
Kim HanssonStorvik ifJa
Antal anmälda: 29